Potreban vam je prevod sa overom sudskog tumača za engleski jezik?
Želite brzu i kvalitetnu uslugu po pristupačnoj ceni? Na pravom ste mestu.
Prevodilačka agencija ABC prevodi ima deset godina iskustva iza sebe i na stotine hiljada prevedenih stranica najrazličitije dokumentacije. U svom timu imamo dovoljan broj prevodilaca za engleski jezik, kako bi uvek mogli da odgovorimo vašim zahtevima za hitan prevod.
Svi naši prevodi prolaze kontrolu kvaliteta kako bi klijentu bio isporučen prevod koji bez razmišljanja može poslati dalje, na primer – u ambasadu.
Naši klijenti su fizička i pravna lica. Poverenje nam ukazuju domaća i strana mala, srednja i velika preduzeća. Deo naše referentne liste klijenata možete pogledati OVDE.
Garantujemo za bezbednost vaših podataka!
Vršimo profesionalne usluge prevoda sa overom sudskog tumača za engleski jezik i sa engleskog na srpski jezik. Sudski prevodilac za engleski jezik vrši overu:
U svom timu imamo stalno zaposlene sudske tumače za engleski jezik, koji su u svakom momentu spremni da odgovore na vaš zahtev za prevodom i overom određenog dokumeta. U slučaju potrebe ovlašćeni prevodilac za engleski jezik može organizovati izlazak na teren.
Naši sudski tumači za engleski jezik vam stoje na raspolaganju za:
zatim:
Pod tipskom dokumentacijom podrazumevamo:
Za više informacija o ceni prevoda budite slobodni da nas kontaktirate.
Ako vam je potreban sudski tumač za engleski jezik, možete nas pozvati ili posetiti u nekoj od naše tri kancelarije:
Kontaktirajte nas danas i obezbedite stručan prevod sa overom sudskog tumača.
Engleski jezik kao najrasprostranjeniji govori se na svih pet kontinenata. Ima status zvaničnog jezika u 67 zemalja i organizacijama poput Ujedinjenih nacija, Evropske unije, Saveta Evrope i mnogim drugim.
Istorija engleskog jezika započinje dolaskom germanskih plemena u V veku i njihovim naseljavanjem Britanije. U tom periodu nastaje staroengleski, odnosno anglosaksonski, kao jezik Angla, Sasa i Juta, koji su se nakon odlaska rimskih trupa proširili Britanijom. U VII veku anglosaksonski narod prima hrišćanstvo, ali preuzima i latinicu. Na staroengleskom napisan je i junački spev Beovulf nepoznatog autora. Nakon što su Normani pokorili Britaniju u XI veku, francuski, kao jezik normanskih kraljeva, izvršio je veliki uticaj na engleski jezik. Normanski uticaj je ostavio neizbrisiv trag i doveo je do stvaranja „srednjeg engleskog jezika” na kome je Džefri Čoser napisao „Kanterberijske priče”. Smatra se da period modernog engleskog započinje sa delima Vilijema Šekspira, ali i prevoda Biblije kralja Džejmsa.